https://codeengineers.com/pl/offer/13-x-x-13-x/artykuly-seo-sponsorowane-hiszpania-w-hiszpanii-google.es
niebieskie zegarki damskie do 100 złotych - lulany.pl - Wchodząc na lulany.pl możesz kupić niebieskie zegarki damskie do 100 złotych. Produkty dostępne już dzisiaj, nie czekaj i sprawdź!
https://www.redaktor-online.de/hausarbeit-schreiben-lassen hausarbeit Sie können auf unsere Hilfe zählen! Schwierige Hausarbeit, Diplomarbeit, wissenschaftliche Dissertation und vieles mehr, willkommen! Redaktor-online.de. Hausarbeit ist eine ernste Herausforderung für Sie? Wir helfen Ihnen gerne bei jedem Thema, Check! Redaktor-online.de, es ist mehr als nur schriftlich Arbeit zu bestellen. Überprüfen Sie die Angebotsdetails und bewerben Sie sich heute.
http://vivazip.pl/rzepy/ taśmy suwakowe Taśmy rzepowa w cenach producenta, dostępne od zaraz w ilościach hurtowych. Sprawdź nasze promocje.          https://cetia.pl/wykrawacze-do-ciasta/     https://lulany.pl/ultracienka-odziez-chroniaca-przed-sloncem-camping-kurtka-rowerowa-szybkoschnaca-anty-uv-kurtka-przeciwsloneczna-wodoodporny-plaszcz-przeciwdeszczowy-wiatrowka/     Abonamenty InsERT
śr. Lip 21st, 2021

Budownictwo i architektura

Nowinki budowlane i architektoniczne – gospodarka przestrzeni zewnętrznej

Tremco Illbruck – systemy uszczelniania

2 min read

System Tremco Illbruck i3 jest ciekawą alternatywą dla stosowanych do tej pory metod uszczelniania, które oparte są tylko i wyłącznie na pianie poliuretanowej, która wraz z upływem kolejnych lat, traci swoje właściwości.

Tremco Illbruck – system trójwarstwowy jako standard montażu

Zasady, którymi powinniśmy się kierować przy uszczelnianiu zewnętrznym, oparte są na wiedzy technicznej, zjawisku przepływu wilgoci i ciepła przez zewnętrzne przegrody budowlane. Te podstawowe zasady to:

  • Szczelność na wodę opadową i wiatr,
  • Paroprzepuszczalność połączenia,
  • Odporność na promieniowanie UV,
  • Elastyczność warstwy zewnętrznej,
  • Trwałość materiałów składających się na wypełnienie uszczelnienia,
  • Zachowanie wysokich parametrów izolacyjnych,

Główną zasadą ciepłego montażu jest jego paroprzepuszczalność od zewnętrznej strony i paroszczelność od wewnętrznej strony. System Tremco Illbruck i3 zapobiega powstawaniu mostków termicznych oraz odpowiada zalecanej przy montażu okien i drzwi zasadzie szczelności RAL, czyli szczelniej wewnątrz niż na zewnątrz.

System ten pozwala osiągnąć idealne rezultaty uszczelnienia w różnych warunkach i dla różnych zastosowań. Osiem składników płaszczyzny zewnętrznej i wewnętrznej składających się na całość można dowolnie ze sobą łączyć w różne zestawienia, w zależności od warunków zabudowania. Niezależnie od materiału ościeżnicy, można samemu zadecydować, które produkty systemu Tremco Illbruck i3 zastosujemy. Wynik i tak zawsze będzie odpowiadał nowoczesnym rozwiązaniom uszczelnień.