https://codeengineers.com/pl/blog/21-x-x-1-8/Google_AdWords_widocznosc_na_stronach_o_podobnej_tematyce-polska-bydgoszcz
pelne komplety odziezowe dla niemowlakow. - zestawy ubran dla niemowlat na lato - cieple zestawy ubran dla niemowlat na zime
http://www.espanatransporte.pl/ przewozy do hiszpani Transport ładunków z Polski do Hiszpanii i Portugalii t przedmiot naszej działalności, także jeśli potrzebujesz to śmiało. Szukasz sprawdzonej i rzetelnej firmy, która świadczy usługi spedycyjno – transportowe na terenie Europy Zachodniej? Sprawdź ofertę EspanaTransporte specjalizuje się w przewozach na trasie Polska – Hiszpania, Polska – Francja, Polska – Portugalia. Nasi pracownicy, zarówno kierowcy, jak i logistycy, to wykwalifikowany doświadczony personel, zapewniający wysoką jakość usług i służący fachowym poradnictwem. Wszystkie nasze transporty są odpowiednio zabezpieczone, co minimalizuje ryzyko powstania uszkodzeń i docierają do klientów w szybkim tempie. Z nami nadasz przewóz całopojazdowy, przewóz częściowy, przewóz drobnicowy, niewielką paczkę lub przesyłkę superekspresową, która dociera do odbiorcy już następnego dnia (na ternie kraju i Europy). Zapraszamy na www.espanatransporte.pl – atrakcyjna cena i profesjonalna usługa.
konfigurator felg wodzislaw slaski to idealnie dobrane i wywazone felgi do twojego auta. opony wodzislaw slaski zobacz dostepne modele - opony i felgi w przystepnych cenach. szukasz nowych opon? swietnie trafileś. w wodzislawiu slaskim opony znajdziesz w rotate it. specjaliści wymienia twoje dotychczasowe opony na nowe. zapraszamy!          https://shopcode.pl/kategoria-produktu/dla-niej/moda-damska/swetry-damskie/swetry-golfy-bolerka/page/37/     https://lulany.pl/koronkowy-biustonosz-usztywniany-push-up-koronkowe-biustonosze-dla-kobiet-seksowna-bielizna-gorset-camis-bielizna-bez-fiszbin-sheer-biustonosz-krotkie-bluzki-biustonosz-27/     felgi Gliwice
pon. Lut 22nd, 2021

Budownictwo i architektura

Nowinki budowlane i architektoniczne – gospodarka przestrzeni zewnętrznej

Wilgoć w domu – jak z nią walczyć?

2 min read

Plamy pleśni, przebarwienia na ścianach, odpadający ze ścian tynk – to skutki nadmiernej wilgoci w domu. Może prowadzić ona do pogorszenia zdrowia mieszkańców, ale również stanu technicznego budynku. Zrób pomiary wilgoci i sprawdź, czy w Twoim domu panuje optymalny jej poziom. Podpowiadamy, jakie są jej przyczyny i jakie kroki podjąć do walki z nadmierną wilgocią.

Nadmierna wilgoć – przyczyny

Wilgoć — najczęściej spotykane zjawisko w starszych lub nieocieplanych obiektach. Do wewnątrz dostaje się wraz z powietrzem, ale również może wystąpić zbyt duża kondensacja pary wodnej. Wilgoć pojawia się również po zalaniach, nie tylko na skutek powodzi.
Źle wykonana izolacja przeciwwilgociowa fundamentów i ścian lub ich niewystarczające ocieplenie w dużym stopniu sprzyja zawilgoceniu domu.
Wilgoć w domu jest po prostu skutkiem ubocznym naszej obecności w nim i wykonywania przez nas codziennych czynności takich jak: suszenie prania, gotowanie, kąpiel. Dlatego wilgoć najbardziej zagraża łazienkom, suszarniom i kuchniom. To tam najczęściej są problemy ze źle wykonaną wentylacją lub jej nieszczelnością, a to najczęstsza przyczyna dużego zawilgocenia.

Jak sprawdzić poziom wilgoci?

Pomiary wilgoci dokonamy za pomocą higrometru. Takie urządzenie dostaniemy w większości marketów i kosztuje min. 30 zł. Możemy zaopatrzyć się w stacje pogody, z których nie tylko dowiemy się o stanie wilgotności powietrza, ale również o ciśnieniu atmosferycznym i temperaturze.

Jak walczyć z wilgocią?

Jaką formę walki z wilgocią w domu wybierzesz, zależy od tego, czy wilgoć pojawia się sporadycznie, czy też zadomowiła się na dłużej. W tym pierwszym przypadku trzeba jedynie intensywnie wietrzyć i ogrzewać mieszkanie, w tym drugim należy zastosować jedno z poniższych rozwiązań:

– pochłaniacz wilgoci,
– elektryczny osuszacz powietrza,
– ozonowanie,
– niektóre gatunki roślin również wspomagają walkę z wilgocią.

 

Zadzwoń:
+48 668391919

Zobacz stronę:
kubatura-lab.pl/osuszanie/
pomiary wilgoci

Dojazd: