Projekt graficzny aplikacji UI UX - interfejs, design, prototyp – to wszystko i wiele innych działań oferujemy w naszym software housie! - projektowanie graficzne aplikacji webowej - Postaw na projekt graficzny aplikacji naszego software housa – spełnimy Twoje wymagania i unowocześnimy system!
minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach7-6 Michał Kołtyś inwestor minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach7-6
Kolorowe warkoczyki idealne na lato - sprawdź na lulany.pl kolorowe warkoczyki https://lulany.pl/warkoczyki/ Chcesz poczuć wakacyjny klimat? Nic trudnego! Kolorowe warkoczyki Ci w tym pomogą. Nie tylko ozdobią twoją głowę, ale również przywrócą wspomnienie ciepłych, wakacyjnych dni.      koszule nocne tanie
śr. Lip 1st, 2020

Budownictwo i architektura

Nowinki budowlane i architektoniczne – gospodarka przestrzeni zewnętrznej

Badanie wilgotności podłóg – zalane podłogi

2 min read

Większość z nas miała problem z zalaną podłogą. Jeśli już dojdzie do zalania, na początek zbadajmy, jak duże ono jest oraz z czego nasza podłoga jest wykonana. Kiedy okaże się, że jest ono miejscowe, nie ma co wpadać w panikę, wystarczy to miejsce przetrzeć do sucha i gotowe. Sytuacja zmienia się w momencie, gdy mamy całkowicie mokrą i zalaną podłogę. Często przyczyną zalania jest awaria instalacji wodnej lub c.o. szkody takie również może wyrządzić woda wyciekająca z zepsutej pralki czy zmywarki. Naprawa zalanej podłogi czasem może nastąpić dopiero po kilku miesiącach.

Badanie wilgotności podłóg – osuszanie podkładu podłogowego

Obecnie często buduje się podłogi wyłącznie na podkładzie pływającym, czyli niezwiązanym na stałe ze ścianami i stropem, co przy zalaniu wodą skutkuje tym, iż dostaje się ona pod posadzkę oraz szczeliną dylatacyjną sączy się na znajdującą się pod nim folię, która osłania styropian, po czym przenika pod folię, przepływa między styropianem i rozpływa się na stropie. W takim przypadku dochodzi do szybkiego przemoczenia stropu. Zanim będzie można przystąpić do kładzenia nowej posadzki, należy dokładnie wysuszyć podłoże. Suszenie w naturalny sposób może trwać nawet kilka miesięcy. Proces ten można przyśpieszyć, stosując profesjonalne osuszacze.

Badanie wilgotności podłóg – ostateczny remont podłogi po zalaniu

Kiedy podkład i ewentualny fragment podłogi wyschły dostatecznie, co potwierdzimy, wykonując badanie wilgotności podłóg, można rozpocząć naprawę. Brakująca część posadzki uzupełniamy takimi samymi elementami, jakie były już zastosowane. Zdecydowanie najszybciej gotową podłogę będziemy mieć, jeśli położymy panele.

Podsumowując:

– jak jest możliwość to jak najszybciej zdemontować podłogę,

– osuszyć zalaną podłogę,

– naprawę zacząć po dokładnym wyschnięciu podłogi.

 

Zadzwoń:
+48 668391919

Zobacz stronę:
http://kubatura-lab.pl/uslugi-budowlane/
badanie wilgotności podłóg

Dojazd: