PORTALE PARTNERÓW
nie. Mar 22nd, 2020

Budownictwo i architektura

Nowinki budowlane i architektoniczne – gospodarka przestrzeni zewnętrznej

Inhibitor korozji Kraków sprawdzone rozwiązanie na rdzę na małych powierzchniach

1 min read

Walka z korozją metalu jest niełatwa i wymaga odpowiedniego procesu obróbki, tak by nie rozprzestrzeniała się ona na dalsze części powierzchni. Etapy rdzawienia rozpoczynają się już przy najbliższym kontakcie ze składnikami otoczenia lub przy procesach elektromechanicznych. Dlatego warto zabezpieczać materiał metalowy jeszcze przed kontaktem z niszczycielskimi warunkami korozyjnymi. Na rynku znajdziemy wiele preparatów służących do walki z korozją. Najlepszym rozwiązaniem jest przyjrzenie się składnikom chemicznym (inhibitor korozji) oraz trwałości środka.

Folia bąbelkowa

Folia bąbelkowa inhibitor Zerust Valeno to dobry produkt antykorozyjny do zabezpieczenia mniejszych przedmiotów podczas transportu. Folia sprawdza się także świetnie jako amortyzator.

Folia stretch

Folia stretch Zerus Valeno jest również inhibitorem korozji do mechanicznego lub ręcznego owijania detali. Folia idealnie chroni przed czynnikami zewnętrznymi wpływającymi na korozję. Jest łatwa w użyciu i przechowywaniu.

 

Torebki strunowe

Torebki strunowe Zerust Valeno to folie w postaci torby zasuwane strunowo. Stworzone z materiału antykorozyjnego  sprawdzą się do przewożenia luźnych i małych rzeczy. Zamknięcie strunowe gwarantuje działanie lotnych inhibitorów korozji wewnątrz opakowania.

 

Inhibitor korozji Kraków zapewniają ochronę antykorozyjną wewnątrz zamkniętych metalowych przestrzeni, takich jak: obudowy urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Inhibitory tworzą bezwonną i nietoksyczną parę, która osiada na powierzchni metalu.

Excore Sp. z o.o. w swoim asortymencie posiada wiele preparatów, folii, papierów antykorozyjnych.

Zadzwoń:
+42633 53 73

Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontaktinhibitor korozji Kraków
Dojazd: